Aggódnak a síszezonért
Ausztria nyugati tartományai aggódnak az idei síszezonért. A sífelvonók üzemeltetői kedden segélykiáltással fordultak az alpesi országok kormányaihoz, valamint az Európai Bizottsághoz az ellenük folytatott, általuk tisztességtelennek tartott kampány miatt.