Négyen kaptak meghívót
Négy játékos kapott meghívást az MLSZ-től a soron következő válogatott összetartásra.
Négy játékos kapott meghívást az MLSZ-től a soron következő válogatott összetartásra.
A Győri Audi ETO KC csapata Montenegróba történő utazása előtt az ilyenkor szokásos PCR teszten vett részt 2020. október 22-én reggel a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban Győrben. Sajnos a hétvégi BL meccs elmarad, a delegáció egyik tagja pozitív mintát adott.
A Gyirmót FC Győr egygólos győzelmet aratott a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként a labdarúgó NB II kilencedik fordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésén, sikerével pedig a tabellán feljött a harmadik helyre.
Az ellenfél MTK csapatában produkált egy játékos pozitív mintát.
Bent Dahl után Zdravko Zovko veszi át a Siófok KC irányítását. A 65 esztendős horvát szakember a 2020/2021-es szezon végéig írt alá.
A Duna Arénában zajló Nemzetközi Úszóliga második mérkőzésén Hosszú Katinka csapata, az Iron a London Roar együttese mögött a második helyen végzett. A harmadik a DC Trident, a negyedik az Aqua Centurions lett.
Újabb öt játékos produkált pozitív eredményt, több stábtag is beteg. A járványügyi előírásoknak megfelelően mindenkit elkülönítettek.
A magyar válogatott gól nélküli döntetlent játszott szerdán a csoportot vezető oroszok vendégeként a labdarúgó Nemzetek Ligája másodosztályának megfelelő B divízió negyedik fordulójában.
Az aktuális ellenfél, a Balaton-Felvidéki Kézilabda Akadémia kérte a meccsek halasztását.
A győri lányok zárt kapuk mögött fogadták a Közgáz együttesét az egyetemi csarnokban.