Fotó: Szűcs Attila
2020.11.01. 20:29

Az Erste Liga újabb fordulójában a fővárosban, a MAC HK Újbuda otthonában szerepelt a Győrbe költöző Titánok együttese.

Izgalmas jelenetekben nem szűkölködött a vasárnap esti találkozó a budapesti Tüskecsarnokban!

Ilyen volt például a házigazda MAC játékosának, Csollák Márkónak a találata, amellyel kétgólos előnyre tett szert az Újbuda (2:0). Amikor ugyanis Csollák örömében a pálya körüli plexinek ugrott, az nem bírta el a nyomást, és nemes egyszerűséggel ripityára tört a súlya alatt. A pillanatot tökéletesen elkapó fotót Szűcs Attila készítette.

Korainak bizonyult azonban a plexitörő-ünneplés, ugyanis a Titánok ezután magukra találtak, olyannyira, hogy megfordították a meccset. A második harmad végén már 2:3-at mutatott az eredményjelző a Titánok javára!

Az utolsó percben azonban egyenlítettek a hazaiak, így következhetett a hosszabbítás, amelyben ismét csak a MAC koncentrált jobban.