A golf nem csak egy pihentető séta
Hobbiként kezdte, és egyre jobb eredményeket ér el amatőr golfozóként Szabó Krisztián. A győri startup-rendezvények elindítója egyik amerikai útja során ismerkedett meg a sportággal, amelyet azóta is népszerűsít, ahol és amikor csak teheti. Azt mondja, tévedés, hogy a golf nem jelent fizikai igénybevételt, és azzal sem ért egyet, hogy különösen költséges tevékenység.
Nagy sorozata szakadt meg az ETO-nak a BL-ben
A Metz rontotta el az örömünket szombaton este az Audi Arénában. Közel hét év után kaptunk ki hazai pályán a BL-csoportkörben.
Sportlétesítmények nyitvatartása
A Győr-Szol Zrt. a hivatalos honlapján tájékoztatta a lakosságot a kezelésében lévő sportlétesítmények nyitvatartásáról.
Bejelentette visszavonulását Roger Federer
A korábbi világelső és 20-szoros Grand Slam-tornagyőztes Roger Federer a jövő péntektől vasárnapi tartó Laver Kupa férfi bemutató tenisztorna után befejezi profi pályafutását.
Sportolókat köszöntöttek a Városházán
Ismét győri sportolókat köszöntöttek a Városházán. Török Zsolt, a sportosztály vezetője gratulált a Győri Búvár SE, a Győri Lövészklub és a Győri Atlétikai Club kiválóságainak, akik az elmúlt időszakban Világ-és Európa bajnokságokon állhattak fel a dobogó valamelyik fokára. Sike József és Boros László sportlövők világbajnoki második és harmadik; Bukor Ádám, uszonyosúszó világbajnoki első és harmadik, míg Szabó Bence evezésben a Multisport Európa-bajnokságon első helyezést ért el.
Információk a sportlétesítmények őszi nyitvatartásáról
Az érintett intézmények tájékoztatják a lakosságot a változásokról.
Kammerer: „Sokan akarják a skalpomat”
Kammerer Zoltán, a háromszoros olimpiai bajnok sportlegenda képtelen kihívások nélkül élni. A 44 éves klasszis Szolnokon két új országos bajnoki címet ünnepelhetett, pedig mint mondja, a riválisoknak már nem őt kellene legyőzniük. De mi a titka és tervezi-e a visszavonulást? – erről is kérdeztük.
Ismét a sportról és az egészségről szólt minden
Már hetedik alkalommal szervezett sport-és egészségnapot dr. Laczkovits-Takács Tímea, önkormányzati képviselő Ménfőcsanak városrészben.
Konkrét – fiatalos lendülettel vágnak neki a szezonnak
A hétvégén elkezdődtek a férfi kézilabda NBI/B-s bajnokságának küzdelmei. Új edzővel, Bencze Józseffel vágott neki a szezonnak az Agrofeed ETO-UNI Győr gárdája. A zöld-fehér csapat elnöke látogatott a Konkrét stúdiójába szerdán.