Tizenegyedik helyen zárt a magyar női kézilabda válogatott
A magyar női kézilabda-válogatott a 11. helyen végzett az Európa-bajnokságon, mivel 29-25-re legyőzte a társházigazda Szlovéniát a középdöntő utolsó játéknapján, szerdán Ljubljanában.
A magyar női kézilabda-válogatott a 11. helyen végzett az Európa-bajnokságon, mivel 29-25-re legyőzte a társházigazda Szlovéniát a középdöntő utolsó játéknapján, szerdán Ljubljanában.
Hosszú pályafutásával és hozzáállásával példát mutat a fiataloknak Vayer Gábor. A Győri ETO korábbi csatára lassan négy évtizede futballozik: ráadásul még manapság, 45 esztendősen is kiemelkedő motivációval és alázattal teszi mindezt. A támadó ontja a gólokat a megyei első osztályú Ménfőcsanak gárdájában.
Kúsztak, célba lőttek, vívtak, sőt még tankot is vezettek az általános iskolások a Bátrak Ligája elnevezésű rendezvényen, amelynek a Móra Iskola volt a házigazdája pénteken.
A szomorú hírt a GYAC közölte Facebookon.
Motiválják az átigazolási híresztelések, de csak saját teljesítményére koncentrál az ETO korábbi játékosa, Kerkez Milos, aki jelenleg a holland AZ Alkmaar együttesét és immár a magyar válogatottat is erősíti.
Nem mindig egyszerű megtartani a töretlen lelkesedést a sportoláshoz, sőt, talán itt is elmondhatjuk, hogy vannak hullámvölgyek, amikor nehezebben vesszük rá magunkat a mozgásra. De néhány tippel segítünk, hogy egyszerűbb legyen kitartanunk az aktív életmód mellett.
Tíz csapat részvételével tartották meg az idei Országos Haditorna verseny megyei döntőjét a 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred laktanyájában. A középiskolás diákok többek között fegyveres váltófutásban, teherautó abroncs cipelésben és céllövészetben küzdöttek meg egymással.
A tegnapi szakmai nap után, ma a családi- és sportesemények álltak a környezetvédelem jegyében zajló rendezvény középpontjában.
Tíz győri óvoda vett részt azon a közösségépítő sportos játéksorozat harmadik állomásán, amelyet péntek délelőtt az Olimpiai Sportparkban tartottak meg. A gyerekek mini háromtusában mérhették össze tudásukat. A rendezvény célja egyben az érzékenyítés is mondta el a Győr + Médiának Kertész Tamás, az Emberség DSE elnöke.
Szerda délelőtt rendezték a már hagyományos Krúdy-Baksa Futófesztivált a Marcalvárosi Kiserdőben. A versenyre nem csak a Krúdyból és a Baksa Gimiből lehetett nevezni, idén már nyolc másik középiskola diákjai is csatlakoztak, összesen 720-an futották le a 2022 méteres távot, mely két körből tevődött össze.