Sós Csaba szerint Kenderesi Tamás ártatlan
Sós Csaba szövetségi kapitány szerint ártatlan az olimpiai bronzérmes Kenderesi Tamás, akit nagyjából fél évvel ezelőtt atipikusnak minősített biológiai útlevele alapján doppingeljárás alá vontak.
Sós Csaba szövetségi kapitány szerint ártatlan az olimpiai bronzérmes Kenderesi Tamás, akit nagyjából fél évvel ezelőtt atipikusnak minősített biológiai útlevele alapján doppingeljárás alá vontak.
Dr. Dézsi Csaba András után egy héttel az alpolgármester is rádiónkba látogatott csütörtökön. Radnóti Ákos a tavasz beköszöntével Győr természeti értékeinek, a zöld környezet gondozásának fontosságáról beszélt, de természetesen sportos témákat is érintett a városvezető. Mint mondta sikeresek az egyesületek és a csapatok, jó irányba haladunk!
A hírt Szijjártó Péter jelentette be közösségi oldalán.
Kiváló munkájáért nyolcadszor jutalmazták Alföldi Zoltánt, aki a Magyar Evezős Szövetség gálaünnepségén megkapta a 2022-es év legjobb edzőjének járó elismerést. A győri Széchenyi István Egyetem oktatója, a Győri Atlétikai Club trénere fontos láncszeme mind a versenyzők által elért példátlan eredményekhez vezető felkészülésnek, mind a sportág hallgatókkal történő megismertetésének.
Az egészség és a sport is főszerepet kapott az áprilisi polgármesteri viziten. Dr. Dézsi Csaba András szerint fontos az összefogás az élet minden területén, ahogy a kommunikáció is minden generációval, így például a fiatalokkal, akikkel az érzékenyítő előadások során is mindig örömmel beszélget a város első embere.
A Hópárduc címet azok a hegymászók kapják meg, akik a volt Szovjetunió mind az öt hétezres csúcsát megmásszák. A győri Kovács Albert is ezt tűzte ki célul, két hegyet már legyőzött, de a rettegett Pobeda - ahogy ő mondja - kétszer már ledobta a hátáról, ám esze ágában sincs feladni, próbálkozik tovább.
A magyar női kézilabda-válogatott 25-21-re nyert Izland vendégeként az olimpiai kvalifikációs világbajnokság selejtezőjének első, szombati mérkőzésén.
Feledtetné a Gyirmót elleni kisiklást az ETO FC Győr, ezért húsvét hétfőn ingyenes belépéssel kedveskedik a hölgy szurkolóknak a bajnokesélyes MTK elleni hazai mérkőzésen.
Néhány éve kezdte, és mára az egyik legjobb magyar amatőr golfozóvá vált Szabó Krisztián. A győri startup-rendezvények elindítója amerikai útja során ismerkedett meg a sportággal. A Győr+ Média sportos podcastjának új adása ma este 19.25-től a Győr+ TV műsorán!
SERCO UNI Győr női kosárlabda csapata a TFSE-MTK-t fogadta kedden este az egyetemi csarnokban, a női NB I rájátszásában.