Vajon láthat Roland világcsúcsot?
Nagy Roland, munkatársunknak nem telhet el egy úgy napja Tokióban, hogy nem tart beszámolót arról mi történik vele az olimpiai faluban. Reggel ismét a Győr+ Rádióban számolt be a vele történtekről.
Nagy Roland, munkatársunknak nem telhet el egy úgy napja Tokióban, hogy nem tart beszámolót arról mi történik vele az olimpiai faluban. Reggel ismét a Győr+ Rádióban számolt be a vele történtekről.
Nagy Roland, a Győr+ munkatársa a helyszínről, Tokióból közvetíti az Olimpiai játékokat, azokat a versenyeket, amikre bejut. Mellette mesél élményeiről, amiket a nem mindennapi körülmények szülnek.
A Véradó vakáció negyedik hete is töretlen lelkesedéssel indult. A kampányt a Magyar Vöröskereszt megyei szervezete, a Győr+Média és a Cutler Fitness indította el, hiszen nyáron is szükség van az életmentő vérre.
A nyár, a hőség és folyamatosan változó frontok nem csak az embereket, de a kutyákat is megviselik.
Nagykutasi Viktor, a Kertbarát Magazin szakértője dr. Nagy István agrárminiszter miniszteri elismerő oklevelét vehette át.
Két győri hegymászó, Kovács Albert és Vitéz Péter július 19-én útnak indul, hogy meghódítsák a Kirgizisztánban található Pobeda-csúcsot, amely az egyik legnehezebb és legveszélyesebb kihívás elé állítja a sportembereket. Hisznek a sikerben, mert hisznek az elvégzett munkában, önmagukban és egymásban. Harminc év után újra magyarok juthatnak fel a csúcsra, ráadásul győriek.
A Magyar Vöröskereszt 1939 óta vesz részt a véradásszervezésben. A nyári hónapokban a biztonságos vérkészlet fenntartása minden évben kiemelt feladatot jelent a nagy meleg, a szabadságok és a nyaralások miatt, ezért a Magyar Vöröskereszt Győr-Moson-Sopron Megyei Szervezete, Győr+Média és a CUTLER FITNESS támogatásával, idén is kampányt szervez, hiszen nyáron is szükség van az életmentő vérre.
Az Egészségfejlesztési Iroda és a WHO Programiroda szervezésében, a Győr+ Rádió közreműködésével zajlott a „Mutasd meg, hogy te is, képes vagy rá!” nevű program nemrég a Bahnhof EB-Teraszán.
Egy régi, kedves hagyomány éled újra, és tölti meg új tartalommal a Győri Filharmonikus Zenekar. Hétfőtől indul útjára a Zenélő udvarok című sorozata, a társulat kamaraformációival és szólistáival az elkövetkezendő hetekben, hónapokban a tervek szerint a város mintegy 75 helyszínén találkozhatnak a zenekedvelő győriek.
Az Egészségfejlesztési Iroda és a WHO Programiroda szervezésében, a Győr+ Rádió közreműködésével zajlott a „Mutasd meg, hogy te is, képes vagy rá!” nevű program most szerdán, a Bahnhof EB-Teraszán.