Kisorsoltuk a Belvárosi felfedező nyerteseit
Az Arrabona Évszázadai városismereti vetélkedő idén is megmozgatta Győr városszerető közösségét: nemcsak a diákok, hanem a felnőttek is nagy lelkesedéssel vágtak neki a feladatoknak. A Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ és a Győr+ Média közös játékának második fordulójában, a Belvárosi felfedezőben mintegy félszázan töltötték ki a menetlevelet, közülük pedig három szerencsés résztvevőt sorsoltunk ki csütörtökön szerkesztőségünkben.