Nagy Ádám az olasz másodosztályba igazol
Nagy Ádám az olasz másodosztályban szereplő Pisa labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.
Nagy Ádám az olasz másodosztályban szereplő Pisa labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.
Kora délutánig már az első napon több mint 30 ezren váltottak kombinált belépőt a magyar labdarúgó-válogatott következő két hazai világbajnoki selejtezőmérkőzésére.
Az egykori kiváló kézilabdázónál sajnos rosszindulatú daganatot diagnosztizáltak, közösségi odalán számolt be állapotáról. Veled vagyunk Timi!
A magyar női kézilabda-válogatott tizenhárom év után lehet újra ott az olimpiai mezőnyben. Utoljára ez 2008-ban Pekingben sikerült, akkor Győrt Görbicz Anita, Herr Orsolya, Honyák Ágnes, Pálinger Katalin, Tomori Zsuzsanna és Vérten Orsolya képviselte a válogatottban. A néhány nap múlva Tokióba utazó válogatottnak egyetlen olyan tagja van, aki ETO-játékosként került be a nemzeti csapatba. Lukács Viktória úgy érzi, a csoportból való továbbjutás reális elvárás.
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) diszkriminatív szurkolói megnyilvánulások miatt három zárt kapus mérkőzésre büntette a magyar szövetséget.
Százszázalékos fizikai állapotban van Szoboszlai Dominik, aki makacs szeméremcsont-gyulladása miatt kihagyta a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságot.
A magyar válogatott hiába vezetett kétszer is, végül 2-2-es döntetlent játszott a német csapat vendégeként Münchenben a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének szerdai zárásán, így negyedikként zárt a csoportjában, és kiesett.
A csapatkapitány Szalai Ádám felépült, így szerdán is helyet kapott a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatában a németek elleni, utolsó Európa-bajnoki csoportmérkőzésen.
A jelenleg is zajló fociláz a Győr+ Média szerkesztőségét sem hagyja hidegen, a meccseket rendszeresen követjük s persze egy emberként szurkolunk a magyar válogatottnak. Eddig is így tettük, szerda este pedig még hangosabb lesz a Hajrá Magyarok!
A magyar válogatott ma este mindent eldöntő mérkőzést játszik a sokkal erősebb német válogatottal szemben, az ország pedig futball lázban ég. A Fraditól indult „nemzeti színűre festős” kezdeményezéshez Győr is csatlakozik. Hajrá Magyarok!