Vereséggel búcsúzott és tizedik lett a magyar válogatott
A magyar női kézilabda-válogatott 32-21-re kikapott Norvégia csapatától a dániai Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, kedden, így két győzelemmel és négy vereséggel a tizedik helyen zárta a tornát.