Leszakadt utánfutó miatt volt torlódás az M1-esen
Leszakadt utánfutó miatt torlódtak a járművek az M1-es autópályán Nagyszentjánosnál Budapest felé vasárnap este.
Leszakadt utánfutó miatt torlódtak a járművek az M1-es autópályán Nagyszentjánosnál Budapest felé vasárnap este.
Hegyeshalom felé, Tata után baleset történt, több km-es a torlódás.
Még csak délelőtt van, de erős a forgalom, torlódik a hegyeshalmi határ, az autópályán pedig több baleset is történt.
Ismét torlódás van az osztrák határ előtt, megnövekedett menetidővel kell számolniuk az autósoknak.
Januártól valószínűleg új közlekedési szabályokat vezetnek be, az elektromos közlekedési eszközök, legfőképp az e-rollerek miatt. A kormány és az Országos Baleset-megelőzési Bizottság (OBB) már dolgoznak a módosításokon.
Az M1-es autópályán, Hegyeshalom felé, a Győrt elkerülő szakaszon felborult egy kisteherautó, de baleset történt a 162-es km-nél is – adta hírül az Útinform.
A Vízi Élménypark kivitelezése során szükséges víziközmű csatlakozási munkák érintik a Jedlik híd (Töltésszer u.-Radnóti u.) utcai körforgalmat, illetve a Töltésszer utcát is.
A Vízi Élménypark kivitelezése során szükséges víziközmű csatlakozási munkák érintik a Jedlik híd (Töltésszer u.-Radnóti u.) utcai körforgalmat, illetve a Töltésszer utcát is.
Balesetet okoztak, de adataik hátrahagyása nélkül távoztak a helyszínről. A rendőrség szemtanúk jelentkezését várja, hogy a tettest kézre keríthessék.
Az erős tranzitforgalom megtette a hatását: órák óta nehézkes a közlekedés a sztrádán Budapest felé. Hegyeshalomnál a kilépő sor duzzadt fel.