Pótkocsi égett az M1-esen
Az M19-es autóúti csomópont közelében oltották a lángokat a tűzoltók.
Az M19-es autóúti csomópont közelében oltották a lángokat a tűzoltók.
Az Attila utcában beszakadt a szennyvíz csatorna vezeték, emiatt az utat le kellett zárni a forgalom elől a Corvin utcai kereszteződésnél. A Pannon-Víz megkezdi a hibás csőszakasz cseréjét.
Közel 3 km-es a torlódás alakult ki korábban az M1-es győri szakaszán.
A Budapest felé vezető oldalon történt az eset. A balesethez az ácsi önkormányzati tűzoltók érkeztek ki, akik áramtalanítják a járművet.
Jelentős útfejlesztési program indult el Győrben. Először az utak kritikus szakaszait hozzák helyre, felújítják, átépítik, több helyen bicikliutakkal egészítik ki. Dr. Dézsi Csaba polgármester azt mondja, hogy az útfelújításokat minden városrészben a leggyakoribban kért feladatok között említik a választók.
Több lakossági észrevétel érkezett a NIF, a Volán és az önkormányzat szakembereihez azon a tájékoztató esten, amit szeptember elején tartottak a Gyirmót és Ménfőcsanak között épülő turbókörforgalmak építéséről. Legtöbben a Galgóczi utcán áthaladó buszpárok káros környezeti hatásait kifogásolták. A szakmai egyeztetések után megnyugtató kompromisszum született.
Most kaptuk a hírt, hogy a győri belvárosban, a Szent István úton koccanásos baleset történt. Jelentős torlódásra kell számítani, mindenki türelmesen vezessen!
Elkezdődött a gyalogos átkelőhely kialakítása szeptember 22-én, ezért minden közlekedőtől türelmet és óvatosságot kérnek!
Kresz-feszt néven tartott játékos vetélkedőt óvodásoknak és iskolásoknak a rendőrség a Biztonság Hete program keretein belül a Leier City Center udvarán.