Varázslatos miliő a híd lábánál
Szeles Szabolcs látogatott csütörtökön a Győr+ Rádió stúdiójába, hogy a II. Pinnyédi Hídpiknik izgalmas programjaira invitálja a hallgatókat.
Szeles Szabolcs látogatott csütörtökön a Győr+ Rádió stúdiójába, hogy a II. Pinnyédi Hídpiknik izgalmas programjaira invitálja a hallgatókat.
Számításaink szerint mintegy 450 ezren buliztak az idei Szigeten. A nyitónap teltházas volt, további kettő, a pénteki és a szombati csaknem teltházas - nyilatkozta a fesztivál főszervezője a rendezvényt értékelve.
„Steve Hackett vagyok, és nagyon várom már a fellépést Győrben a Djabe csapatával” – így invitálja közönségét a Győr+ Médiának eljuttatott felvételén a rocktörténet egyik legjelentősebb zenekarának, a Genesisnek a világhírű gitárosa.
Augusztus 10-én elstartolt hazánk legnagyobb fesztiválja, a Sziget. Nagyon sokan érkeztek már a kezdő napra is, nem csoda, hiszen a világsztár, Dua Lipa volt a nap főszenzációja. A sztárfellépők mellett természetesen idén sem maradnak el a kiegészítő programok, amelyek között nem meglepő módon, győri produkciók is találhatók.
Mint egy erős szárnyú madár, úgy teremt egyensúlyt a Művészeti Kar a műszaki tudományok terén élen járó Széchenyi István Egyetemen. Az Alumni Talk podcast legújabb adásában szó volt a győri zenei képzés történetéről, a kar törekvéseiről és újdonságairól, a vendégek dr. Ruppert István Liszt Ferenc-díjas orgonaművész és a Széchenyi alumna Tóth Anita trombitaművész voltak.
Győrbe érkezik Steve Hackett, világhírű zenész, dalszerző, a Genesis egykori tagja. Az angol muzsikus augusztus 21-én, a Djabe zenekarral áll színpadra a Richter Teremben. A közönség a Genesis klasszikusai mellett Steve Hackett és a Djabe közös szerzeményeit is meghallgathatja.
Elhunyt Darryl Hunt, a The Pogues zenekar basszusgitárosa - közölte kedden a kelta punkot játszó banda a Twitter-oldalán.
A Djabe és Steve Hackett, a Genesis exgitárosa ad koncertet Győrben, a Richter-teremben. Az augusztus 21-én, 19:30-kor sorra kerülő eseményre 7900-8900 forintba kerülnek a belépők.
Meghalt Olivia Newton-John, akinek a földi életből 73 év adatott. Énekesnőként és filmsztárként is imádta a világ. Harcos volt, hiszen több, mint 30 éven keresztül küzdött a mellrákkal. Családja és barátai körében hunyta le örökre a szemét. Gyászolja őt a világ és gyászolom én is, hiszen egy darabot ismét elvesztettem a kamaszkorból…
A Kowalsky meg a Vega zenekar az idei koncertszezont is rengeteg bulival ünnepli, ami nem is csoda, hiszen az egyik legnépszerűbb magyar zenekarról van szó. Jimmy, a basszusgitáros videójából az is kiderült, hogy jelenleg Győrben vannak és gőzerővel forgatnak.