A távközlés világnapja: Kvantumkommunikációs és Műholdas Elektronika Laboratóriummal bővült a Széchenyi István Egyetem
A Széchenyi István Egyetem, valamint a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) idén 17. alkalommal rendezett konferenciát a távközlés világnapja alkalmából május 14-én. Az eseményen az ágazat neves szakemberei tartottak előadást, átadták a Magyari Endre-díjakat, valamint felavatták a Széchenyi István Egyetem két új laboratóriumát.