Fékezés nélkül hajtott át a piroslámpán
Újabb balesetveszélyes szituációról kaptunk felvételt.
Újabb balesetveszélyes szituációról kaptunk felvételt.
Bár a legtöbben helyi, lakás-óvoda-iskola-munkahely közötti közlekedésre használják hétköznapokon elektromos autójukat, átlagosan 70-100 kilométert megtéve egy nap, a Jövő Mobilitása Szövetség adatai szerint egyre többen hosszabb, külföldi utakra is elindulnak velük.
A Lajta úton volt sietős az útja egy kétkerekűn közlekedőnek.
Tűzvészt okozott egy ittas járművezető a görögországi Híosz szigetén a hétfő kora reggeli órákban - közölte az ERT közszolgálati rádió.
Lassan a félidejénél jár az őzek nászidőszaka, ezért az autósoknak nem árt jobban odafigyelni az állatok mozgására és vigyázni rájuk.
Olvasónktól érkezett egy fedélzeti kamerás felvétel, ami egészen fura esetet mutat be: egy sofőr valószínűleg nem a lámpát, hanem a mellette álló autót figyelte a kereszteződésben, így amikor az elindult, ő is a gázra lépett.
A szokásosnál is több vendégmunkás halad át az országon, ezért a gyorsforgalmi utakon nyugat-kelet irányban megnőtt a menetidő - figyelmeztet a Magyar Közút.
Mekkora arc kell ahhoz, hogy ezt valaki bevállalja? - teszi fel a költői kérdést a bpautósok.hu.
Itt a hétvége, és ismét itt a hétvégi dugó Győrnél, az M1-esen. Szalagkorlátot javítanak a pályán.
Szalagkorlátnak csapódott, majd keresztbe fordult az úton egy kamion az M1-es autópálya 123-as kilométerénél, Győr térségében