NB II-es Labdarúgás

Visszavágott az ETO az Ajkának

Fotó: Vig Norbert
2020.12.06. 15:30

A győri siker egyúttal azt is jelenti, hogy az NB II-es tabellán helyet cserélt a két együttes.

A nyitófordulóban elszenvedett idegenbeli vereség után visszavágott az Ajkának a WKW ETO FC Győr vasárnap hazai pályán.

Csató Sándor együttese 3-1 arányban múlt fölül a vendégeket. A mieink gólszerzői sorrendben Priskin, Lipták és Kiss Máté voltak. A végeredmény:

WKW ETO FC Győr – FC Ajka 3-1 (1-0)

A győri siker egyúttal azt is jelenti, hogy az NB II-es tabellán helyet cserélt a két gárda.

A Gyirmót a hétvégi fordulóban vasárnap délután Csákváron lépett pályára. Az első félidő 42. percében Csertői Aurél tanítványai Heffler révén büntetőből megszerezték a vezetést, és a szünetre is ezzel a gyirmóti előnnyel vonultak a csapatok. A folytatásban aztán a hazaiak előbb egyenlítettek, majd a rendes játékidő vége előtt három perccel a győztes gólt is kicsikarták. A végeredmény:

Aqvital FC Csákvár – Gyirmót FC Győr 2-1 (0-1)

Forrás: eto.hu / gyirmotfc.hu

Tekintse meg az ETO hazai mérkőzésén készült képgalériánkat!