Utolsó percben védett hetessel győztek a győri férfi kézisek

HAK
2023.10.14. 09:09

Hazai pályán fogadta a Győri ETO-UNI FKC az Optimum Solár-Békési FKC csapatát, ahol a szurkolók egy roppant izgalmas mérkőzésen szurkolhattak kedvenceiknek. A győriek végül egy góllal győztek.

A férfi kézilabda NBI/B 7. fordulójában a zöld-fehérek a Magvassy Mihály Sportcsarnokban fogadták az Oprimum Solár-Békés FKC-t, október 13-án pénteken 19 órától. Parázs csatára lehetett számítani, hiszen az ETO első, míg a Békés a harmadik helyről várta a fordulót.

Ennek megfelelően egy remek hangulatú és iramú, kemény mérkőzést láthattak a szurkolók, ahol izgalmakból sem volt hiány.

Végül az Győri ETO-UNI FKC egy góllal bizonyult jobbnak ellenfelénél! Ehhez kellett az utolsó percben kivédett hetes is, amiért nem csoda, hogy a társai hálásan ölelgették Varga István kapust!

A vége tehát 24-23 lett, amellyel megőrizte első helyét a tabella élén a győri csapat.

Galéria: MekliZ Fotóstúdió

TV-s szerkesztő: Pulai Sarolta