Nem okozott gondot az ETO-nak a Kisvárda

Győr+ / MTI Fotó: Győri Audi ETO KC
2024.04.21. 17:45

Magabiztos győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC vasárnap a Kisvárda ellen az Audi Arénában.

Ez volt a két együttes idénybeli harmadik találkozása, korábban a pontvadászatban (39-23) és a Magyar Kupában (37-19) is fölényes győzelmet aratott az elmúlt két kiírásban bajnok Győr. Ezúttal már 11 perc elteltével tíz találat volt közte (12-2), a végső dudaszó pillanatában pedig 17 gól volt a Bajnokok Ligája-negyeddöntős kisalföldiek előnye.

Győri-Lukács Viktória, Ana Gros és Bruna Almeida de Paula egyformán hat találattal, Silje Solberg kilenc védéssel vette ki részét az ETO sikeréből, amelynek mezében Stine Oftedal megszerezte 1100. gólját. A Kisvárda magyar válogatott játékosa, Juhász Gréta négyszer volt eredményes.

Győri Audi ETO KC-Kisvárda Master Good SE 38-21 (22-7)

TV-s szerkesztő: Pulai Sarolta