A női labdarúgók szállítják az első kupát
Tizenegyespárbaj döntött a női labdarúgó Magyar Kupa döntőjében csütörtökön este. Az ETO FC Győr izgalmas mérkőzésen győzte le az MTK Budapestet, így ők az első zöld-fehér csapat, akik 2025-ben kupagyőzelmet ünnepelhetnek!