Női labdarúgó NB I – Az ETO FC nyerte a bronzérmet
Az ETO FC Győr nyerte a bronzérmet a női labdarúgó NB I-ben, mivel házigazdaként 1-0-ra győzött az MTK ellen szerdán, a helyosztó második mérkőzésén.
Az ETO FC Győr nyerte a bronzérmet a női labdarúgó NB I-ben, mivel házigazdaként 1-0-ra győzött az MTK ellen szerdán, a helyosztó második mérkőzésén.
Az elmúlt hónapok egyik legnagyobb győri közönségkedvence kapcsán tett fontos bejelentést az ETO FC . A klubnál minden adott lehet ahhoz, hogy a sikertörténet a következő szezonokban is folytatódjon.
Az NB I. 2025–2026-os szezonja nemcsak a bajnoki cím sorsáról, hanem az idény egyéni elismeréseiről is emlékezetesre sikerült, különösen az ETO FC Győr dominanciájának köszönhetően.
Tíz év után újra magyar egyéni tornagyőzelem született a kerekesszékes ITF Touron, Németh Roland 2016 után ismét megnyerte a Győrben rendezett W25-ös kategóriájú tenisztornát.
A Dunakapu tér már kora reggel megtelt bringásokkal, rolleresekkel és mosolygó emberekkel. Finom falatok, zene, hosszú sorok és igazi közösségi hangulat fogadta az érkezőket egy olyan eseményen, amelyre évről évre egyre többen kíváncsiak.
Kőváriné Ivánfi Brigitta megszerezte 4. érmét a Budapesten zajló szkander Európa-bajnokságon: a magyar legenda a felnőtt 70 kilogrammosok között jobb kézzel is ezüstérmes lett, ezzel négy dobogós helyezéssel zárta a hazai kontinensviadalt, és ő lett a magyar válogatott legeredményesebb versenyzője. Korábban bal kézzel második lett a felnőtteknél, a masters mezőnyben pedig jobbal és ballal is Európa-bajnokként zárt.
A szombati páros döntőkben a férfi kajakosoknál és kenusoknál is megvédte címét a tavaly győztes egység a Győrben zajló maratoni kajak-kenu országos bajnokságon.
Látványos befutók, kemény küzdelmek és emlékezetes pillanatok jellemezték a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság nyitányát. Mutatjuk a pénteki nap képes beszámolóját!
Zagyvai Borbála megvédte címét kenu egyesben a Győrben zajló maratoni kajak-kenu országos bajnokság első, pénteki napján, a többi számban azonban új győztest avattak.
Aranyérmet nyert hétfőn a Domsits Olívia, Fábián Sára Ráhel, Major Veronika összeállítású csapat a nők standard pisztoly számában az eszéki sportlövő Európa-bajnokságon.