Kétszer négysávosra bővítik az M1-es autópályát
Kétszer négysávosra bővül 2029. augusztus 31-ig az M1-es autópálya Biatorbágytól a Concó pihenőig, vagyis egészen Ács térségéig. Erről Győr országgyűlési képviselője számolt be Híradónknak.
Kétszer négysávosra bővül 2029. augusztus 31-ig az M1-es autópálya Biatorbágytól a Concó pihenőig, vagyis egészen Ács térségéig. Erről Győr országgyűlési képviselője számolt be Híradónknak.
Jövőre elkezdődhet Budapest Keleti, Nyugati, Déli és Kelenföld vasúti állomások, valamint Debrecen, Győr és Szeged pályaudvarainak felújítása és funkcióbővítése – olvasható a MÁV honlapján pénteken közzétett tájékoztatóban.
Egy-egy ember utazott a járművekben, amelyek egyike akadályozza a forgalmat.
Az ETO FC Győr a DVSC együttesét fogadja az ETO Stadionban március 14én, pénteken. Ehhez kapcsolódóan a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya forgalomkorlátozást rendelt el a sportlétesítmény környékén.
Komárom, Tata, Tatabánya, Szárliget, Bicske - több helyütt sávlezárásokra kell készülni.
A március 15-i rendezvény ideje alatt lezárják a Szent István utat a Baross Gábor híd és a Munkácsy Mihály utca között, ezért a helyi és helyközi autóbuszok terelve közlekednek.
Az Építési és Közlekedési Minisztérium és a MÁV-csoport úgy döntött, hogy új kiírás keretében teremt lehetőséget a további fejlesztési koncepciók benyújtására az állomásfelújítási programban - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalán kedden.
Vasárnap sincs pihenő: az M1-es autópályán, a Tata és a Komárom csomópontok között terelést építenek ki. Araszol a forgalom.
Újkér határában van szükség tűzoltói beavatkozásra.
Az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) döntése értelmében 2025. július 1-jétől 752 kilométer vasúti pálya a MÁV-csoporttól átkerül üzemeltetésre a GYSEV-hez, az intézkedés 13 vasútvonalat érint, a vasútvonalak üzemeltetése nem jelenti a személyszállítási tevékenység automatikus átvételét, ezeket a közszolgáltatási feladatokat fokozatosan, több ütemben veszi majd át a zöld-sárga vasúttársaság - közölte a szaktárca szerdán az MTI-vel.