Címke: közlekedés
Hirdetés
Győr+ 2025.03.17.

Kétszer négysávosra bővítik az M1-es autópályát

Kétszer négysávosra bővül 2029. augusztus 31-ig az M1-es autópálya Biatorbágytól a Concó pihenőig, vagyis egészen Ács térségéig. Erről Győr országgyűlési képviselője számolt be Híradónknak.

MTI 2025.03.14.

MÁV: jövőre elkezdődhet hét nagyállomás felújítása

Jövőre elkezdődhet Budapest Keleti, Nyugati, Déli és Kelenföld vasúti állomások, valamint Debrecen, Győr és Szeged pályaudvarainak felújítása és funkcióbővítése – olvasható a MÁV honlapján pénteken közzétett tájékoztatóban.

Győr+ 2025.03.13.

Jön a Loki – változik a közlekedési rend pénteken

Az ETO FC Győr a DVSC együttesét fogadja az ETO Stadionban március 14én, pénteken. Ehhez kapcsolódóan a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya forgalomkorlátozást rendelt el a sportlétesítmény környékén.

Győr+ 2025.03.12.

Forgalmirend-változás március 15-én

A március 15-i rendezvény ideje alatt lezárják a Szent István utat a Baross Gábor híd és a Munkácsy Mihály utca között, ezért a helyi és helyközi autóbuszok terelve közlekednek.

MTI 2025.03.11.

MÁV: újabb pályázati köre lesz az állomásfelújítási programnak

Az Építési és Közlekedési Minisztérium és a MÁV-csoport úgy döntött, hogy új kiírás keretében teremt lehetőséget a további fejlesztési koncepciók benyújtására az állomásfelújítási programban - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalán kedden.

MTI 2025.03.05.

ÉKM: a GYSEV 13 vonalat vesz a MÁV-csoporttól júliustól üzemeltetésre

Az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) döntése értelmében 2025. július 1-jétől 752 kilométer vasúti pálya a MÁV-csoporttól átkerül üzemeltetésre a GYSEV-hez, az intézkedés 13 vasútvonalat érint, a vasútvonalak üzemeltetése nem jelenti a személyszállítási tevékenység automatikus átvételét, ezeket a közszolgáltatási feladatokat fokozatosan, több ütemben veszi majd át a zöld-sárga vasúttársaság - közölte a szaktárca szerdán az MTI-vel.

Hirdetés