Címke: közlekedés
Hirdetés
Zombai-Kovács Ákos 2020.07.23.

Állami pénzből épül az újabb kerékpárút

Állami pénzből épül Győr legújabb kerékpárútja, erről a város országgyűlési képviselője beszélt Híradónknak. Simon Róbert Balázs kiemelte, korábban az 1-es számú főút bevezető szakaszának bővítésével kapcsolatban a Likócsot és Gyárvárost összekötő bicikliút egy része, városi forrásból már elkészült, most a hiányzó rész épül meg, közel 250 millió forint, értékben.

Némedi-Tóth Zsófia 2020.07.22.

Cél a lakók életének megkönnyítése

Adyvárosi lakók jeleztek a Civilek Győrért Egyesületnek, hogy rendszeresen parkolnak autók a lépcsőházak bejárata előtt. A Győri Útkezelő Szervezet erre gyorsan reagált, és már fel is festették az bejárati ajtók előtti területet: mostantól ezeken a helyeken tilos megállni és várakozni.

Zombai-Kovács Ákos 2020.07.22.

Takarítás és javítás a Kossuth hídon

Nagyszabású munkák kezdődtek a forgalmas, belvárosi Kossuth hídon. Erről az útkezelő szervezet szóvivője számolt be Híradónknak.

Gáspár Judit 2020.07.21.

Amit tudnod kell, ha kerékpárra ülsz

Az elmúlt időszakban jelentősen megnőtt a Győrben kerékpározók száma, köszönhetően a szép, nyári időnek is, amelyben egyre többen kapnak kedvet ahhoz, hogy felüljenek szeretett kétkerekűjükre.

mti 2020.07.21.

Ingyenes vezetéstechnikai tréning indul

Ingyenes vezetéstechnikai tréningen vehetnek részt csed-, gyed-, gyes-ellátásban részesülők és húsz év alatti fiatalok - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára.

Sándor Szigeti 2020.07.21.

Változások a menetrendben

2020. augusztus 1-jétől (szombattól) egyes autóbuszvonalakon változik a menetrend.

police.hu 2020.07.21.

Százzal repesztett a belvárosban

A rendőrök jelentős sebességtúllépés miatt mérték be a személygépkocsi sofőrjét Győr belvárosában.

Győr+ 2020.07.21.

Halad az M1-es sztráda felújítása

Folyamatosan zajlanak az M1-es autópálya helyreállítási munkálatai Budapest és Tatabánya között, melyek újabb szakaszukhoz érkeztek ezen a héten. A szakemberek a Budapest felé vezető oldalon megnyitják a bicskei csomópontot, továbbá elindulnak a munkálatok a 34-es és a 31-es kilométerszelvények között is. Ugyanezen az oldalon július 20-án, hétfőn ideiglenesen, várhatóan 9 napra megnyitották a biatorbágyi csomópontot is, amíg a 28-as és a 17-es kilométerszelvények között elbontják a terelést. Ezt követően a csomópontot újra lezárják a kivitelezés végéig, november közepéig.

Hirdetés