Szembe hajtott fel az autóútra a Volvós, négyen megsérültek
Május 17-én számoltunk be arról, miszerint összeütközött két személyautó az M85-ös autóúton, a Győr felé vezető oldalon, Fertőendréd térségében. Kiderült, mi okozta a balesetet.
Május 17-én számoltunk be arról, miszerint összeütközött két személyautó az M85-ös autóúton, a Győr felé vezető oldalon, Fertőendréd térségében. Kiderült, mi okozta a balesetet.
A soproni rendőrök két óra leforgása alatt fogtak el, majd indítottak büntetőeljárást két sofőr ellen, akik jogosulatlanul vezették autóikat.
Egy személyautó egy motorossal ütközött, az érintett útszakaszon félpályán haladhat a forgalom.
A rendőrség ismét a lakosság segítségét kéri, az ügy tisztázása érdekében.
A tűzoltók Mosonmagyaróvár térségében, a határ felé vezető oldalon végzik a mentést.
A Szent István úton történt az eset, nem sokon múlt a karambol.
Hétfőn reggel az M1-es autópálya 68-as kilométerszelvényénél található forgalomfigyelő kamera képén jelent meg egy nő, aki az elválasztósáv mellett sétált.
A MÁV tájékoztatása szerint Győrszabadhegy és Győrszemere állomáson meghibásodott a biztosítóberendezés.
A látványos, körülbelül 40 perces vonuláson 180 Harley vett részt. A győri szakaszt rengetegen figyelték és csodálták a szebbnél szebb vasakat.