Baleset az 1-es úton, Abdánál
Összeütközött egy kisbusz és egy személyautó az 1-es főúton, Abda térségében.
Összeütközött egy kisbusz és egy személyautó az 1-es főúton, Abda térségében.
Nagyszentjános és Győrszentiván közé riasztották a győri hivatásos tűzoltókat kedden este.
Ahogy arról a pénteki nap folyamán beszámoltunk, a Sashegyi Szeméttelepen öngyulladás miatt szabadtéri tűz keletkezett. A lángokat megfeszített munkával, szombat reggelre sikerült megfékezni.
Péntek délelőtt 9 óra után hatalmas füstfelhő volt látható Győrben, amelynek az oka a Sashegyi Szeméttelepen keletkezett öngyulladás. A GYHG saját tűzoltói azonnal beavatkoztak.
A zárt térbe visszajutó szén-monoxid már alacsony koncentrációban is komoly veszélyt jelent az emberekre és a háziállatokra egyaránt.
Győr polgármestere ma vehette át a Katasztrófavédelem Önkéntes Támogatásáért járó elismerést.
A megyeszékhely hivatásos tűzoltói eloltották a lángokat.
A balesetnél a fél útpályát lezárták.
A tűzoltókat a Bartók utcába riasztották.
A baleset a sztráda főváros felé vezető oldalán történt.