Zúzmarás köd telepedhet Győrre
Győr térségében éjszaka ismét terjeszkedik a zúzmarás köd és a rétegfelhőzet, kedden napközben azonban több időszakban kisüthet a nap. A hideg marad, hajnalban akár -10 fok alá is süllyedhet a hőmérséklet.
Győr térségében éjszaka ismét terjeszkedik a zúzmarás köd és a rétegfelhőzet, kedden napközben azonban több időszakban kisüthet a nap. A hideg marad, hajnalban akár -10 fok alá is süllyedhet a hőmérséklet.
A meteorológiai előrejelzések szerint száraz, hideg idő lesz. Helyenként ködös, az ország északkeleti részén mínusz 15, akár mínusz 20 Celsius-fokos hideg idő várható - közölte az operatív törzs hétfőn az MTI-vel.
Az Időkép előrejelzése szerint hétfőn sok napsütésre számíthatunk a térségben, az időnként megjelenő kisebb felhőkből említésre méltó csapadék sehol sem várható.
Havazás helyett rendkívüli lehűlés érkezik. Egyes térségekben akár mínusz húsz fokig süllyedhet a hőmérséklet, miközben köd és alacsony felhőzet nehezíti a közlekedést.
Szombaton több helyen kisüt a nap, de vasárnapra ismét hidegebb, csúszós idő érkezik.
Nem sok napsütésre számíthatunk a következő napokban: a köd többfelé tartósan megmaradhat, a levegő nedves, a hőérzet pedig a ténylegesnél alacsonyabb lehet.
Csütörtökön akár még a napszemüvegre is szükség lehet térségünkben. Reggel -2, kora délután pedig 0 fok körül alakul a hőmérséklet.
Csapadék már nem várható a térségben, de borongós, ködös, párás idő annál inkább. Mutatjuk a részleteket!
Hideg, esős idő volt Győrben január 13-án is, ilyenkor pedig különösen jól esik egy pohár forró tea. A Vármegyeháza előtti téren Shah Amir, a Fidelitas Győr-Moson-Sopron vármegyei elnöke és barátai kínálták meleg itallal a járókelőket.
Dr. Mangó Gabriella, Richter Aranyanyu-díjas háziorvos, természetgyógyász és hétgyermekes édesanya előadását hallgathatták volna meg január 13-án az érdeklődők Győrújbaráton, azonban az előadás a mostoha időjárás miatt elmarad.