Napos idővel búcsúzik a hét
Az előrejelzés szerint csodás napra van kilátásunk. Használjuk ki, legyünk minél többet a szabadban!
Az előrejelzés szerint csodás napra van kilátásunk. Használjuk ki, legyünk minél többet a szabadban!
A hét utolsó napjai különleges energiával töltik meg a tájat, érdemes kimozdulni és élvezni a szabadban töltött időt.
Pénteken is marad az a hangulat, amely már napok óta velünk van – mintha a természet most a derűsebb arcát mutatná. Vajon meddig tart a nap mosolya Győr felett?
A szerda délután tartogatott hirtelen meglepetéseket időjárás tekintetében. Mutatjuk mi várható a mai napra.
A hét közepén ismét több tényező alakítja majd a térség időjárását. Érdemes figyelni az előrejelzéseket, mert meglepetésekben nem lesz hiány.
A napos, szűrt, fátyolfelhős, kellemes időjárást esetenként egy-egy zivatar zavarhatja majd meg, de azt is főként az esti órákban. A napi hőingadozás azonban megviselheti a szervezetet.
Hétfőn nyugodt, kora tavaszias időjárásra számíthatunk a térségben. A kezdeti felhősebb órákat követően egyre több napsütésben lesz részünk, csapadék nélkül, mérsékelt hőmérsékletekkel. Mutatjuk, mire számíthatunk a nap folyamán.
Vasárnap már a tavasz ígérete köszönt ránk: napos, szinte zavartalan idő, enyhe, délutánra akár 16 fok körüli hőmérséklet várható. Mutatjuk, mire számíthatunk a nap folyamán.
Valami készül a levegőben, mintha a tavasz próbálná óvatosan átvenni a terepet. Mutatjuk, milyen időjárás vár ránk szombaton!
Még nincs is április, az időjárás mégis már most, február végén is szeszélyes arcát mutatja. A napsugarak egyre többször előbújnak, de az esti órákban még mindig kell a vastagabb kabát.