Gyászol a Széchenyi István Egyetem – elhunyt Hőke Dávid építőmérnök-hallgató
A Széchenyi István Egyetem mély megrendüléssel értesült arról, hogy november 5-én tragikus hirtelenséggel elhunyt Hőke Dávid építőmérnök-hallgató. A mindössze 22 éves szombathelyi fiatalember halála felfoghatatlan veszteség az egész közösség számára. Intézményünk ezúton is őszinte részvétét fejezi ki a gyászoló családnak, barátainak és mindazoknak, akik ismerték és szerették őt - írja közleményében a Széchenyi István Egyetem.