Eladták a Vidanetet
A Magyar Telekom megállapodott a vezetékes szolgáltatásokat nyújtó ViDaNet Zrt. értékesítéséről az URSUS Befektetési és Vagyonkezelő Zrt. számára - közölte a távközlési vállalat pénteken az MTI-vel.
A Magyar Telekom megállapodott a vezetékes szolgáltatásokat nyújtó ViDaNet Zrt. értékesítéséről az URSUS Befektetési és Vagyonkezelő Zrt. számára - közölte a távközlési vállalat pénteken az MTI-vel.
Az év első Kormányinfóját tartotta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Vitályos Eszter kormányszóvivő. A kormányülés aktualitásai mellett az iskolai bombafenyegetésekről is szólt a sajtótájékoztató.
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Vitályos Eszter kormányszóvivő csütörtökön 10 órától Kormányinfót tart. Ahogy eddig, úgy a Győr+ Média ezúttal is tudósít az eseményről.
A nemzetközi turizmus visszaállt a koronavírus-járvány előtti szintre, miután a múlt évben 1,4 milliárd turista utazott világszerte - állapította meg az ENSZ Turisztikai Világszervezete (UNWTO) honlapján közzétett előzetes jelentésében.
Nem ígérgetünk, hanem dolgozunk és teljesítünk - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban, amelyben közölte: az állampapírok után 1700 milliárd forintnyi kamatot fizetnek ki a magyar lakosságnak.
Az élelmiszerárak alakulása kiemelten fontos a családok számára, ezért a kormányzat a jövőben is határozottan fellép a megfizethető alapvető élelmiszerek érdekében - emelte ki szerdai közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM).
Bulgária továbbra is biztosítja a földgáztranzitot Magyarország felé, ami rendkívül fontos, ugyanis mára nagyrészt a Török Áramlat vezetéken keresztül zajlik hazánk ellátása - közölte kedden Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, miután új bolgár kollégájával tárgyalt.
A magyar tulajdonban lévő kis és közepes méretű vállalkozások támogatása a kormányzat mindenkori gazdaságpolitikájának a szíve közepe, és ez a jövőben is így fog maradni - jelentette ki Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Pátyon.
Az előzetes adatok szerint a hazai használtautó-piacon minden eddiginél több, 909 ezer személygépkocsi cserélt gazdát 2024-ben. Ez az érték 10,2 százalékkal haladta meg az eddigi rekordot: 2022-ben 825 ezer volt a belföldi átírások száma - összegezte hétfőn kiadott elemzésében a JóAutók.hu.
Fantasztikus éve lesz idén a magyar gazdaságnak, melynek sikerét számos kormányzati intézkedés garantálja. A következő időszakban megduplázzák a gyerekek után járó adókedvezményeket, munkáshitelt biztosítanak a dolgozó fiataloknak, új otthonteremtési és lakhatási támogatásokat vezetnek be, de elindul a kis- és középvállalkozásokat támogató Demján Sándor Program is.