Pünkösdi jótékonysági főzőversenyre készülnek Écsen
A Győr+ Rádió Juice című reggeli műsorának vendége volt Márik–Kertész Gyöngy főszervező, aki a II. Jótékonysági Főzőverseny a Réten részleteiről mesélt. A pünkösdi program nemcsak gasztronómiai élményeket kínál, hanem a Győri Gyermekosztály támogatását is szolgálja – mindezt családias hangulatban, finom ételekkel és összefogással fűszerezve.