UNI Győr ETO HC

Jégkorong: egy gólos vereség a Titánoktól

Fotó: titanok.fehervarav19.hu
2022.02.04. 16:45

A Titánok együttese hazai jégen 4-3-ra múlta felül az UNI Győrt a jégkorong Erste Liga pénteki első mérkőzésén.

A győri csapat – többek között egy emberelőnynek is köszönhetően – jobban játszott a találkozó elején, ám kezdeti fölényét nem tudta gólra váltani. A házigazdáknál előbb Fekete volt eredményes, majd a 13. percben Lundin duplázta meg a Titánok előnyét. 2-0-val ért véget az első harmad.

A két csapat végig jó és izgalmas összecsapást vívott egymással. Az UNI Győr ráadásul a folytatásban magára talált: Kmec és Turbucz révén egyenlített, sőt kis híján a vezetést is átvette.

A záró felvonásban aztán rövid időn belül két gólt is kaptunk, ám ezt sem törte meg Ladányi Balázs csapatát. A szépítés még sikerült (4-3), ám az egyenlítés már nem jött össze, ezzel pedig a Titánok megszerezték szezonbeli első sikerüket az UNI Győrrel szemben.

Titánok – UNI Győr ETO HC 4-3 (2-0, 0-2, 2-1)