Címke: Uni Győr ETO HC
Fodor László 2024.04.15.

Bajnok az UNI Győr ETO HC – Hokiünnep Győrben

Aranyérmes lett a másodosztályú jégkorongbajnokságnak számító Andersen Ligában az UNI Győr ETO HC, miután a három nyert mérkőzésig tartó döntőt söpréssel, 3:0-ra nyerte meg a jászberényi Lehel HC ellen.

Győr+ 2024.04.04.

Bejutott az ETO HC az Andersen Liga döntőjébe

Az UNI Győr ETO HC jégkorongcsapata bejutott a másodosztályú férfi jégkorong bajnokság döntőjébe. A három győztes mérkőzésig tartó összecsapás első felvonása kedden 18.30-kor kezdődik a Győri Jégsport Központban.

Szöveg és fotó: UNI Győr ETO HC 2024.03.21.

Elődöntőben az UNI Győr ETO HC!

Az Andersen Liga tavalyi döntőse, a dunaújvárosi Worm Angels csapata ellen két magabiztos győzelemmel jutott be az ETO HC a rájátszás négy legjobb együttese közé.

Győr+ 2024.01.21.

Ilyen volt Győrben a Jégpályák Éjszakája!

Idén január 20-án, szombaton került sor a népszerű Jégpályák Éjszakájára. Az eseményt immár hagyományosan a Magyar Jégkorong Szövetség rendezte, amelyhez most is kiemelt vidéki helyszínként csatlakozott az UNI Győr ETO Hockey Club.