Jégkorong

Ezen az estén jobb volt a MAC Újbuda

Fotó: Vig Norbert
2021.10.10. 20:07

Egy gól nélküli harmadot leszámítva jobb volt a MAC Újbuda az Erste Liga vasárnapi játéknapján Győrben. A szerencsével sem álltak hadilábon a vendégek, így a végén magabiztos győzelemnek örülhettek.

A találkozó azonban nem volt annyira sima, mint azt a végeredmény mutatja. Bár a MAC Újbuda 2-0-val hozta az első harmadot, gól nélkül telt el a második játékrész, a harmadik felvonásban az ETO szépíteni tudott (1-2), majd kis híján egyenlített is: a keresztvas segítette ki a vendégcsapatot.

De ahogy az ilyenkor már lenni szokott: a kimaradt helyzetet megbüntette a MAC, és 1-3-ra módosította az állást, hamarosan pedig ismét betalált (1-4).

A vége előtt három perccel született meg az ötödik újbudai találat. A végeredmény:

UNI Győr ETO HC – MAC HKB Újbuda 1-5 (0-2, 0-0, 1-3)