Döntetlennel búcsúzott Priskin Tamás az ETO-tól – VIDEÓ!

Pécskai István Fotó: MekliZ Fotó
2023.05.21. 21:23

Az ETO FC labdarúgócsapata 2-2-es döntetlent játszott a Csákvárral az NB II 2022–23-as szezonjának zárófordulójában. A vendégek szerezték meg a vezetést az első félidőben, miután Magyar Zsolt értékesítette a csapata javára megítélt tizenegyest. Az ETO még a szünet előtt egyenlített Kovács Krisztián góljával.

A második játékrészben Ominger Gergő találatával került ismét előnybe a Csákvár, amire aztán Hanzli Péter válaszolt a győriek részéről (2-2). Az ETO 46 ponttal 13.-ként zárt a tabellán.

Ez a találkozó volt Priskin Tamás búcsúmeccse az ETO-ban. A 63-szoros magyar válogatott támadó az 56. percben csereként lépett pályára. Bár a 2016-os Európa-bajnokságot is megjárt csatár nagyot küzdött, nem sikerült gólt szereznie.

Galéria: MekliZ Fotó

A szurkolók a meccs közben és után is éltették a focistát, aki a Győr+ Médiának a mérkőzést követően úgy fogalmazott, várhatóan visszavonul. Ha csak nem érkezik egy olyan ajánlat, amit nem lehet visszautasítani…

Végeredmény:

ETO FC: Ruisz – Kovács K., Urblik, Fodor, Bekker – Toma, Vingler (Kiss M., 68.), Tuboly (Huszár, 56.) – Kiss B. (Lacza, a szünetben), Borsos (Priskin, 56.), Vitális (Hanzli, 76.). Vezetőedző: Antonio Munoz

CSÁKVÁR: Auerbach – Murka, Koval, Karacs, Körmendi – Mészáros D. (Dulló, 83.), Magyar Zs. (Fejős Á., 61.), Ominger – Torvund (Tamás N., 61.), Vaskó, Gazdag V. (Kocsis D., 61.) Vezetőedző: Tóth Balázs

Gólszerző: Kovács K. (42.), Hanzli (81.), ill. Magyar Zs. (20, 11-esből), Ominger (64.)