Az egyenlítés sem sikerült Budafokon

2022.11.06. 14:47

A Merkantil Bank Liga 15. fordulójában Budafokra látogatott az ETO FC Győr NB II-es labdarúgócsapata, ahol vasárnap 13 órakor lépett pályára. Sajnos az ellenfél szerezte meg a vezetést, s a zöld-fehérek erejéből csak szépítésre futotta.

A Budafok a vezetést még az első félidő 15. percében Fótyik góljával szerezte meg, így hazai vezetéssel vonultak a csapatok a szünetre.

A fordulás után is a piros-feketéknek jött ki jobban a lépés és a 61. percben Beke találatának köszönhetően már 2-0 volt az eredmény.

Az ETO válaszára a 77. percig kellett várni, amikor is Kovács István volt eredményes, az állás pedig 2-1-re változott.

Az idő érthetően a vendégeket sürgette jobban, ám sem az egyenlítésre, sem pedig a meccs megfordítására nem maradt már idejük, így Budafokon maradtak a pontok.

Illusztráció: ETO FC Győr hivatalos oldala