Újra lesz ballagási kiállítás a kamarában
Még csak most kezdődött a tanév, de a tudatos végzősök és szüleik már a ballagást tervezgetik. Nekik szeretne kedveskedni és segíteni a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara kereskedelmi tagozata azzal, hogy idén is megrendezi a hagyományos ballagási kiállítást.