Mit kérdezz meg az állásbörzén?

Arrabona Állásbörze
2023.09.13. 16:25

Ahhoz, hogy igazán eredményes és sikeres legyél az állásbörzén nélkülözhetetlen az alapos felkészülés. Lényeges, hogy ne „csak” a kiállító cégek bemutatkozásait, álláshirdetéseit nézd át, hanem megfelelő kérdésekkel is készülj.

Az alábbiakban összeszedtük az általunk legfontosabbnak tartott témákat. Nem kell mindegyik kérdést feltenni,hanem szabadon alakítsd magadra, akár bővítsd ki a listát.

Kiket keresnek, melyek a munkatársakkal szemben támasztott legfontosabb követelmények?

Pontosan mi lenne a munkakör, a feladat?

Mekkora önállósággal, felelősséggel jár az adott pozíció?

Egyedül, vagy csapatban kell dolgozni?

Hol van pontosan a munkavégzés helye?

Milyen a munkaidő beosztás?

Hány körös a kiválasztás?

Van-e teljesítményértékelés, és ha igen, akkor milyen gyakran? Milyen főbb szempontok alapján történik?

Milyen előrelépési lehetőségek vannak?

Mikor lehet munkába állni?

Mi a fizetés, milyen juttatások vannak a cégnél? Előfordulhat, hogy erre a kérdésre nem kapsz konkrét választ, akkor mondd el, hogy neked mi a fizetési elképzelésed és kérdezd meg, hogy ezzel az igénnyel érdemes-e pályáznod.

Milyen a csapat, milyenek a munkatársak?

Legyél figyelmes és nyitott a válaszokkal kapcsolatban!

FONTOS!!!

A beszélgetés végén pedig kérdezd meg, hogy mikor és hogyan (e-mail, telefon stb.) fognak értesíteni a pályázatoddal kapcsolatban!

Sok sikert!

Regisztrálj az Arrabona Állásbörzére (https://arrabonaallasborze.hu/hu/latogatoknak/)és találj állást egy nap alatt!

Nézz körül a győri álláskínálatok között és találd meg a neked való állást!

A részvétel ingyenes!

Helyszín: Győr, ETO Park Hotel

Időpont: 2023. Szeptember 22. 9-16 óráig

(Szponzorált tartalom)

Kapcsolódó témák: #Arrabona Állásbörze | #Győr |