Vasárnap reggel ismét megtelt élettel a győri Tarcsay úti piactér: közel három évtizedes hagyomány folytatódott, amikor újra megnyitotta kapuit az Antikexpo régiségvásár. Ha valaki lemaradt, nem kell bánkódnia: cikkünkben rengeteg fotón mutatjuk meg a különleges portékákat és a kincsvadászat pillanatait.
A rendezvény immár 28 éve vonzza a régi tárgyak szerelmeseit, a gyűjtőket, a kíváncsi kincsvadászokat és mindazokat, akik szívesen böngésznek a múlt apró darabkái között.
Március 15-én, vasárnap reggel 7 és 13 óra között várták a látogatókat az árusok, akik asztalaikon a legkülönfélébb régiségeket és különleges tárgyakat sorakoztatták fel. A kínálatban régi porcelánok, könyvek, érmek, ékszerek, használati tárgyak és sokszor egészen meglepő, történetet hordozó relikviák is feltűntek. A piac hangulata ezúttal is különleges volt: a vásárlás mellett beszélgetések, alkudozások és felfedezések tették élővé a délelőttöt.
Az Antikexpo a jövőben is rendszeresen várja majd az érdeklődőket: márciustól ismét minden hónap harmadik vasárnapján rendezik meg a régiségpiacot, így a gyűjtők és érdeklődők újabb és újabb kincsek után kutathatnak.
Galéria: Ács Tamás