Sorozatban hatodszor kapott ki az UNI Győr
Az UNI Győr egymást követő hatodik vereségét szenvedte el a női kosárlabda NB I-ben.
Az UNI Győr egymást követő hatodik vereségét szenvedte el a női kosárlabda NB I-ben.
A kvótát kiharcoló férfi váltó négy tagja mellett Somodi Maja és Végi Diána Laura lesz a két női induló rövidpályás gyorskorcsolyában a februári téli olimpián.
A francia Tahirys Dos Santos súlyosan megsérült a szilveszteri tűzben, kórházban ápolják.
A 2025-ös Év sportolója-szavazás élmezőnyében egy győri kajakos is helyet kapott. Nyolc kategóriában hirdették ki az első három helyezettet, a végső sorrendről január 12-ig dönthetnek a szavazók.
Újabb sztárigazolást jelentett be a kézilabdacsapat: a klub 2026 nyarától szerződteti a mindössze 23 éves, máris világklasszisnak számító olimpiai ezüstérmes és világbajnok francia beállót.
Az év végéhez közeledve számos mértékadó sportportál és szaklap értékeli az ETO FC Győr mögött hagyott szezont. A 2025-ös év összegzései egyértelműen azt mutatják: az ETO FC Győr teljesítménye országos szinten is megkerülhetetlenné vált, amikor díjakról és kimagasló egyéni eredményekről esik szó.
A címvédő Győr és az Alba Fehérvár is elsősorban remek első félidei teljesítményének köszönhetően aratott sima győzelmet a női kézilabda NB I hétfői játéknapján.
A Ferencváros közös megegyezéssel szerződést bont Tomori Zsuzsannával, aki 2025 decemberében távozik a klub női kézilabdacsapatától.
Gyászol az MTE család: elhunyt Horváth Csaba, az egyesület korábbi utánpótlás- és vezetőedzője – közölte a klub hivatalos felületein.
A Nemzeti Sport a magyar női kézilabda 2025-ös évét értékelő összeállításában Bruna de Paulát, a Győri Audi ETO KC brazil légiósát választotta az év legjobb külföldi játékosának.