Visszatér Győrbe az ETO tehetséges támadója
Szép Márton útja hazavezet: ismét Győrben folytatja pályafutását annál a klubnál, amely mindig is különleges helyet foglalt el a szívében.
Szép Márton útja hazavezet: ismét Győrben folytatja pályafutását annál a klubnál, amely mindig is különleges helyet foglalt el a szívében.
A Győr Projekt Kft. közleményében arról ír, hogy Pintér Bence költségvetési tervezete alapján a győriek kikapcsolódására szánt összeg kevesebb mint fele annak, amit a társaság 2025 októberében előzetesen, tételes tervezéssel számolva megküldött a polgármesternek. A Győr Projekt Kft. szerint tehát a tervezett költségvetés ellehetetleníti a sportolást és a városi kikapcsolódást.
Továbbra is kedvező a tendencia, egyre többen horgásznak, valamivel több állami és területi horgászjegy fogyott 2025-ben, miközben az árak nem változtak. Győr-Moson-Sopron vármegye a hazai horgászat egyik komoly vidéki bázisa, sokan választják a szabadidő hasznos eltöltésére a vízpartokat, főleg fiatalok ragadnak egyre többen pecabotot a régióban.
Szerdán 18 órától hangolódásra várják az ETO FC szurkolókat a Városháza előtti téren.
Sikeresen mutatkozott be Koncz Attila a nemzetközi mezőnyben a sportlövők bulgáriai Burgaszban rendezett U16/U18-as Európa-bajnokságán. A Győri Lövészklub ifjú tehetsége első kontinens viadalán vehetett részt február 3-a és 8-a között, ahol egyből négy légpisztolyos versenyszámban is kipróbálhatta magát.
A győri Gyárvárosi Általános Iskola diákjai diadalmaskodtak a IV. korcsoportos futsal országos döntőn, ahol tizenkét csapat küzdött meg a 2025/2026-os tanév bajnoki címéért.
Ismét fontos szerződéshosszabbítást jelentett be a Győri Audi ETO KC: a klub egy újabb olimpiai, világ- és Európa-bajnokkal állapodott meg a folytatásról, tovább erősítve védelmének stabilitását.
Dr. Kincs Petra a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház Arc-, Állcsont- és Szájsebészeti osztályának orvosa, aki szakmai munkája mellett a testépítés világában is figyelemre méltó eredményeket ér el. Az orvosi pályán végzett munkáját nemrég adjunktusi kinevezéssel ismerték el a kórházban.
Szeles Szabolcs sportért felelős tanácsnok a szerdai közgyűlésen nyújtott be előterjesztést a Magvassy Mihály Sporttámogatási Program összegének emelésére. Pintér Bence polgármester előzetesen jelezte, hogy mindenképpen meg fogja vétózni az előterjesztést és a költségvetési közgyűlésen újra napirendre tűzi.
Bruna de Paula jelölést kapott az év legjobb női kézilabdázója díjra – és nem véletlenül! A 2025-ös női világbajnokságon vezéregyéniségként segítette Brazíliát a negyeddöntőig, amire 2021 óta nem volt példa.