Győrben buktak le a körözött tolvajok
A győri rendőrök május 25-én 12 óra körül intézkedtek egy Toyota személygépkocsi sofőrjével szemben Győrben, az Ifjúság körúton.
A győri rendőrök május 25-én 12 óra körül intézkedtek egy Toyota személygépkocsi sofőrjével szemben Győrben, az Ifjúság körúton.
Két személyautó ütközött össze szerda délután a 1401-es úton, Győr térségében, a 2-es kilométerszelvénynél. A balesetben az első információk szerint csak a sofőrök utaztak a járművekben.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, súlyos motorbaleset történt csütörtökön délután a 83-as főúton, Tét térségében, ahol egy motoros egy közúti táblának csapódott. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.
Példaértékű jelenetet rögzített a rendőrség drónja Győrben: az autósok gyorsan és szabályosan reagáltak a megkülönböztető jelzést használó mentőautóra, így az akadálytalanul folytathatta útját egy életmentéshez.
Kevesebb mint tíz óra alatt három különböző bűncselekményt követett el egy 26 éves férfi Győr-Moson-Sopron vármegyében. A csornai rendőrök végül elfogták és őrizetbe vették a körözés alatt álló fiatalt, akit közlekedési baleset okozásával, betöréssel és kábítószerrel kapcsolatos bűncselekménnyel is gyanúsítanak.
Azzal gyanúsítják az elkövetőket, hogy két, egymást követő napon is cipőket loptak egy mosonmagyaróvári üzletből. A férfiakat kamerafelvételek alapján keresik.
A drogprevenció és a fiatalok egészségének védelme került a középpontba a soproni Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium legutóbbi rendezvényén, ahol a RedP-program keretében tartottak figyelemfelhívó előadást a diákoknak.
A Győri Tulipános Általános Iskola Kisbácsai Tagiskolájának családi napjára kaptak meghívást a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési szakemberei. A gyerekeket számos játékos és interaktív program várta a rendőrségi standnál.
Lezárta a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság annak a 30 éves férfinak az ügyét, akit a nyomozás ideje alatt nem egyszer, hanem kétszer is kábítószergyanús anyaggal kapcsolatos ügyben állítottak elő a rendőrök.
A rendelkezésre álló információk szerint a lány 2026. május 12-én Győrben egy sikeres ágazati vizsgát tett, majd onnan indult volna haza az Ács környéki otthonába.