Címke: ökölvívás
MTI 2022.05.26.

Gerzsenyi István búcsúzott az Eb-től

A Győri Atlétikai Club versenyzője, a 71 kilogrammban szereplő Gerzsenyi István búcsúzott a jereváni férfi ökölvívó Európa-bajnokságtól.

MTI 2022.04.25.

Klicsko a visszatérésen gondolkodik

Volodimir Klicsko korábbi nehézsúlyú profi ökölvívó világbajnok fontolgatja a visszatérését, hogy megdöntse George Foreman rekordját – írja az MTI.

Szigeti Sándor 2022.03.21.

A negyeddöntő jelentette a végállomást

Két győztes mérkőzés után már az éremért bokszolhatott a horvátországi U22-es ökölvívó Európa-bajnokságon a győri színekben versenyző Gerzsenyi István.

MTI 2022.02.25.

Fegyvert ragadnak a Klicsko testvérek

Kész fegyvert ragadni Ukrajnáért az Oroszország ellen vívott "véres háborúban" Vitalij Klicsko a testvére, Volodimir oldalán, aki korábban szintén ukrán nehézsúlyú profi ökölvívó volt.

Szigeti Sándor 2022.01.26.

Győrben készül a brazil és a magyar bokszválogatott

Az Olimpiai Sportparkban készül ezekben a napokban a magyar és a brazil boksz válogatott. A mieink számára ez az utolsó válogatott összetartás a debreceni Bocskai-emlékverseny előtt, amely az elmúlt évek során Európa egyik legrangosabb amatőr viadalává nőtte ki magát.

mti 2021.12.13.

Szerdán rajtol az ökölvívó OB Győrben

Szerdán kezdődik Győrben a 98. Papp László férfi amatőr ökölvívó országos bajnokság, amelyre 13 súlycsoportban összesen 46 klub 101 sportolója nevezett.

MTI 2021.09.16.

Pénzdíjas lesz a verseny

A Nemzetközi Ökölvívó Szövetség (AIBA) bejelentette, hogy már idén pénzdíjas lesz a férfi világbajnokság.

MTI 2021.08.21.

Öt érmet nyertek a magyarok

Öten szereztek érmet a magyar csapatból a serdülőkorú ökölvívók szarajevói Európa-bajnokságán.