Gulácsi Péter már nem lesz válogatott
Gulácsi Péter a jövőben nem lép pályára a magyar labdarúgó-válogatottban. Az RB Leipzig 35 éves kapusa hétfőn a közösségi oldalain jelentette be döntését.
Gulácsi Péter a jövőben nem lép pályára a magyar labdarúgó-válogatottban. Az RB Leipzig 35 éves kapusa hétfőn a közösségi oldalain jelentette be döntését.
A magyar női vízilabda-válogatott a második helyen végzett a világkupa Csengtuban rendezett szuperdöntőjében: Cseh Sándor együttese a vasárnapi fináléban 13-9-re kapott ki a görög csapattól.
A gyirmóti Alcufer Stadionban fogadta a magyar női labdarúgó-válogatott Szerbia nemzeti együttesét péntek este, a vendégek egy góllal győzni tudtak. A találkozón két győri érdekeltségű játékos, Kovács Laura és Nagy Fanni is magára ölthette a címeres mezt.
A két utolsó kiemelten fontos futsal Eb-selejtezőre nem hívta be őt a szövetségi kapitány, ami a klasszis játékos szerint egyértelmű döntés a jövőjét illetően.
Marco Rossi szövetségi kapitány két fontos szegmenst említett, amelyben feltétlenül javulnia kell a magyar labdarúgó-válogatottnak azok után, hogy vasárnap 3-0-ra kikapott a török csapattól és így kettős vereséggel búcsúzott a Nemzetek Ligája élvonalától.
A Nemzetek Ligája A csoport rájátszásának visszavágóját játszotta a magyar válogatott a törökök nemzeti együttese ellen vasárnap a teltházas Puskás Arénában. A rájátszásban is a török válogatott nyert, így Rossi gárdája a B divízióban folytatja.
Marco Rossi szövetségi kapitány Dárdai Bence személyében újoncot avat a magyar labdarúgó-válogatottban, amely 18 órától a török csapatot fogadja a Nemzetek Ligája osztályozójának visszavágóján.
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint fontos lesz, hogy megtalálja a magyar labdarúgó-válogatott az egyensúlyt támadás és védekezés között a törökök elleni Nemzetek Ligája osztályozó vasárnapi visszavágóján, hogy ledolgozza kétgólos hátrányát.
A Nemzetek Ligája A csoport rájátszásának első mérkőzését játszotta a magyar válogatott Törökország nemzeti együttese ellen csütörtökön. Az osztályozót 3-1-re nyerték a törökök.
Hat magyar konzul is jelen lesz a Magyarország-Törökország Nemzetek Ligája-futballmeccs helyszínén csütörtök este Isztambulban, akik szükség esetén segítséget nyújthatnak a szurkolóknak - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a mérkőzés reggelén.