Debrecenben lett bajnok a Győri Audi ETO KC
A Győri Audi ETO megvédte címét a női kézilabda NB I-ben, az utolsó forduló eredményétől függetlenül a Ferencvárosé lesz az ezüstérem.
A Győri Audi ETO megvédte címét a női kézilabda NB I-ben, az utolsó forduló eredményétől függetlenül a Ferencvárosé lesz az ezüstérem.
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC már az első félidőben jelentős előnyt alakított ki, és végig irányította a találkozót.
Még több értékes tapasztalattal, NBI-es játékperccel gazdagodhat a Győri Audit ETO KC fiatal tehetsége - írják Facebook-bejegyzésben a csapat hivatalos oldalán.
Ma van a születésnapja Görbicz Anitának, a magyar női kézilabda legendás alakjának, akinek neve örökre összeforrt Győri Audi ETO KC történetével és sikereivel.
A címvédő és listavezető Győri Audi ETO KC tíz góllal győzött a MOL Esztergom otthonában a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.
A Győri Audi ETO KC öt év után nyerte meg ismét a női kézilabda Magyar Kupát, miután a vasárnap esti fináléban, Tatabányán 37-26-ra legyőzte a Debrecent.
Elsőként a Győr jutott fináléba a női kézilabda Magyar Kupában, miután a tatabányai négyes döntő szombati, első találkozóján 32-28-ra legyőzte a címvédő Ferencvárost.
Korábban mindig az első elődöntőt játszotta a Győri ETO a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében, ezúttal a későbbi időpont lett a magyar bajnoké.
Igazán mozgalmas sportnap vár a szurkolókra, hiszen az M4 Sport műsorán számos kiemelt esemény szerepel köztük több olyan mérkőzés is, ahol az ETO csapatai kerülnek reflektorfénybe.
A női kézilabda Magyar Kupa hétvégi, tatabányai négyes döntőjében a bajnok Győri Audi ETO KC véget vetne a Ferencváros remek sorozatának, a legutóbbi négy idényben ugyanis a fővárosiak nyerték a trófeát.