Távközlés világnapja a Széchenyin
A Széchenyi István Egyetem 17. alkalommal rendezték meg a Távközlés Világnapja rendezvényt, amely a hazai infokommunikációs szektor egyik meghatározó találkozópontja.
A Széchenyi István Egyetem 17. alkalommal rendezték meg a Távközlés Világnapja rendezvényt, amely a hazai infokommunikációs szektor egyik meghatározó találkozópontja.
Megnyerte a Konyhafőnököt, a Győr Plusz Televízióban is évekig futott sikeres főzőműsora, ráadásul saját étterme van Pannonhalmán.
Második alkalommal zárja sikeresen közös, középiskolásoknak szóló pályaorientációs sorozatát a magyarországi Bosch Csoport és a Mobilis Interaktív Élményközpont.
A Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum diákjai idén is kiemelkedően szerepeltek a szakmai versenyeken.
A győri Bercsényi technikum futsalcsapata májusban a középiskolai Európa-bajnokságon képviseli Magyarországot a Boszniai Szerb Köztársaságban.
Két nap, amikor együtt lélegzik a város, amikor a park megtelik nevetéssel, felvillannak a színpad fényei és a zene már messziről hívogat mindenkit. Hétvégén véget ér ez a hónap, május elsején és másodikán pedig nagy bulival indul az újabb.
Szokták mondani, hogy aki a virágot szereti, az rossz ember nem lehet. Ha igaz a mondás, rengeteg jó ember él a világban, Magyarországon, de Győrben is.