Szünetel a melegvíz-szolgáltatás
Kedden karbantartás miatt nem lesz melegvíz szolgáltatás.
Kedden karbantartás miatt nem lesz melegvíz szolgáltatás.
Hatalmas vihar pusztított múlt hét kedden Győrben, főként a belvárosban károkat okozva. Fák tucatjait tépázta meg a mindössze néhány percig tomboló szél, autókra dőlt fákat kellett eltávolítaniuk a katasztrófavédelem szakembereinek, a Győr-Szol Zrt. munkatársai pedig még egy héttel később is dolgoztak a város parkjaiban keletkezett károk elhárításán.
A Győr-Szol Zrt. a következő napokban folytatja a kémiai szúnyoggyérítést földi beavatkozással.
Egy héttel a múlt keddi, vihar után még mindig tart a károk felmérése és a helyreállítás. Erről a Győr-Szol elnök-vezérigazgatója beszélt Híradónknak.
A parkolóházba az Árpád út irányából lehet behajtani!
A Győr-Szol Zrt. a következő napokban ismét biológiai szúnyoglárva-gyérítést és kémiai gyérítést is végez földi beavatkozással.
A több napig tartó összehangolt munkának köszönhetően péntekre helyre állt a rend városunkban. A Győr-Szol Zrt. munkatársai a katasztrófavédelem szakembereivel közösen összegyűjtötték és feldarabolták a keddi vihar következtében balesetveszélyessé vált fákat és ágakat, melyeknek jelenleg is folyamatban van az elszállítása. A szolgáltató a lakosság türelmét kéri, néhány napon belül minden helyszínről eltávolítják az összegyűjtött ágakat.
A megfeszített munkának köszönhetően kezd helyre állni a rend Győrben a kedd esti vihart követően.
Tekintettel az Országos Meteorológiai Szolgálat által kiadott másodfokú riasztásra, a július 21-re, keddre tervezett földi kémiai szúnyoggyérítés elmaradt Győrben. Ha az időjárási körülmények engedik, július 22-én, szerdán pótolják a munkát.
A Győr-Szol Zrt. teljes kapacitással végzi a város közterületein a vihar utáni takarítást.