Az Alcufer Kupa után rajtol az NBII
A felkészülésről Tamási Zsolt vezetőedző, a két napos Alcufer Kupáról a szervező Tóth András beszélt a Győr Plusz Rádióban.
A felkészülésről Tamási Zsolt vezetőedző, a két napos Alcufer Kupáról a szervező Tóth András beszélt a Győr Plusz Rádióban.
Pénteken kezdődik és január 27-ig tart az erdei fülesbagoly-telelőhelyek országos felmérése. Győr-Mosonban is indul a számlálás, erről is szó volt a Juice reggeli adásában.
Bangha Benjamin, egy 21 éves fiatalember, aki jelenleg a Széchenyi István Egyetem nemzetközi tanulmányok szakának másodéves hallgatója mesélte el a vasárnapi Magunk Közt-ben, hogy miért érdekli a győri, hazai és világpolitika, közélet és ezek hátterei.
Néhány centi hó esett le január 15-én reggelre, amely némi fennakadást okozott a közlekedésben. Egyre inkább elszokunk a téli csapadéktól, így érdemes mindig újra elővenni a témát. Ebben a Győr+ Rádió Juice című reggeli adásában Rosta Roland rendőr őrnagy, a Vármegyei Közlekedési- és Balesetmegelőzési Bizottság titkára volt segítségünkre.
A Győr+ Rádió Juice című reggeli adásában január 25-én a Vitéz Zoltán és Szabó Gábor a CarMen Auto képviseletében érkeztek, hogy a használt autók piacáról beszélgessen a műsorvezetőkkel.
Miért kezd el valaki másokon segíteni? Hogyan talál rá távoli országokban is olyanokra, akiknek nagyon sokat jelent egy jótékony gesztus? Egy győri "hétköznapi angyal", Bajnai Noémi volt a Mélyvíz kedd esti vendége.
A Győri Hely- és Családtörténet-kutatók Baráti Társaságának vezetője, Kovács Balázs fogadta el meghívásunkat vasárnap reggel a Győr+ Rádióba.
Szabó Gyula lokálpatrióta építész, városunk Szent László díjasa, az Arrabona Városvédő Egyesület elnöke köszönte meg szombaton a Magunk Közt-ben a legutóbbi moldvai túra segítőinek az önzetlen segítséget.
Az új év első Divertimentójában a Győri Filharmonikus Zenekar 2025-ös nyitókoncertjéről volt szó. A január 17-i Német romantika című programot a társulathoz visszatérő Hamar Zsolt, a Morvai Filharmonikusok vezető karmestere dirigálja.
Két év után újra megrendezésre került Budapesten a MONIN bartender verseny magyarországi elődöntője 2024. szeptember 9-én. A helyszín ezúttal a Budapest szívében újonnan nyíló Kimpton Bem Budapest Hotel egyik impozáns vendéglátóegysége, a Bar Huso volt, ahol 7 fiatal bartender, köztük a győri Horváth Jonatán mérhette össze tudását a nemzetközi zsűri előtt.