A folyamatosan egyre növekvő forgalom mellett egy terelés is lassabb tempóra kényszeríti az autósokat az utakon. Az M1-es és az M7-es csomópontjánál figyelmesen közlekedjenek, a Megyeri híd irányában mindhárom sávot lezárták!
Új terelést építettek ki az M0-s autóúton, az M1-es és az M7-es autópálya csomópontjai között. A Megyeri híd irányában mindhárom sávot lezárták, a forgalom a kollektor ágon és a szemközti oldal belső sávján halad. Torlódásra, lassulára kell számítani.
A Budapest környéki, fővárosba vezető utakon, így az M1-es autópályán is egyre erősödik a forgalom az Útinform tájékoztatása szerint. Arra kérik az autósokat, hogy körültekintően, a megnövekedő forgalomra tekintettel vezessenek.