Fotó: Nyíregyházi Spartacus FC Facebook
Győr+ / mti
2021.11.07. 15:04

Balmazújvárosban játszott a Nyíregyháza ellen a győri csapat, amelynek tovább tart jó szériája.

Két sikeres mérkőzés után folytatta jó sorozatát az ETO FC: a csapat előbb a Magyar Kupában az élvonalbeli Puskás Akadémiát ejtette ki, majd a Budafokot győzte le a bajnokságban.

Az első félidőben a pályaválasztó előtt több lehetőség is adódott, azonban az ETO védelme stabil lábakon állt. Előbb a 13. percben tisztáztak egy veszélyes szabadrúgást követően, majd Grecsó bombáját semlegesítették. A 37. percben óriási helyzethez jutott az ETO is, de Hegedűs bravúrral védett.

A második félidő 65. percében azonban már semmi nem állhatta útját a győri gólnak. Óvári fordult le védőjéről a tizenhatos vonalánál, majd kilőtte a rövid felsőt: 0-1!

A Nyíregyháza komoly erőket mozgósított az egyenlítésért a találkozó hátralévő részében, de nem járt sikerrel, így az ETO újabb győzelemnek és bajnoki pontoknak örülhetett.

Nyíregyháza Spartacus FC – WKW ETO FC Győr 0-1 (0-0)