Merkantil Bank liga, 21. Forduló | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán – Máyer Gábor, Sinkovicz Dániel – Barna Gábor

Gyirmót FC Győr: Rusák – Major, Lázár, Szegi, Hajdú – Nagy P., Vass Á., Vogyicska – Somogyi-Bakos, Szatmári, Heffler | Vezetőedző: Csertői Aurél

Szentlőrinc: Hajagos – Frőhlich, Kapronczai, Hleba, Harsányi, Lehoczky, Keresztes, Nagy B., Molnár, Dulló, Torvund | Vezetőedző: Sluka Marián

1. perc elkezdődött a mérkőzés.
1. perc Szegi bal oldali beadását előtte Somogyi centikkel a kapu fölé.
8. perc Vogyicska 25 m-es lövése vágódott a bal oldali kapufa mellé.
16. perc Nagy Patrik 20 m-es tekerését ütötte oldalra a bal alsó saroknál a vendégek kapusa.
27. perc Nagy Patrik bal oldali szögletére érkezett remek ütemben Szegi és fejelt a kapu jobb oldalába. 1-0

Félidő 1-0

46.p. Elkezdődött a második játékrész.
61.p. Vass Ádám mellett esett el egy vendég játékos a tizenhatosunkon belül, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Hleba a jobb alsó felé rúgta, Risák viszont csak beleütni tudott a labdába, hátítani nem. 1-1
79.p. Szegi lépett ki a védők között, majd Nagy Patrik elé passzolt, akinek kapáslövését védte a vendégek kapusa. Nagy Patrik szögletét Lázár csúsztatta a bal kapufa mellé.
88.p. Sili jobb oldali beadását a hosszú oldalon érkező Harsányi fejelte a kapunkba. 1-2

Végeredmény 1-2

Galéria: Vig Norbert

Forrás: gyirmotfc.hu

Kapcsolódó témák: #Gyirmót FC | #Helyi sport | #labdarúgás |