Őszi bajnok lett az ETO

Fotó: eto.hu
2019.12.16. 06:08

Márton Adrián góljával 1-0-ra nyert az ETO a Puskás FC otthonában.

Preszeller Tamás: – A csapat feltette a koronát az egész féléves teljesítményére! Egy első félidei nagyszerű (ahol több gólhelyzetet is kidolgozva) és egy 2. félidei taktikus játékával – amelyben nem volt az ellenfélnek gólhelyzete sem – megérdemelt győzelmet arattunk. A fél évben 9 nagyszerű győzelmet arattunk melyből kiemelkedett a Honvéd, Ftc, és a Puskás elleni győzelmünk. 3 vereségünknél minden mérkőzésben benne volt, hogy mi jövünk le győztesen a pályáról. A sok nagyszerű teljesítmény közül is kiemelhető Ruisz és Sipőcz. Mellettük mindig volt a csapatban 5-6 játékos, aki átlag felett teljesített. Ami még örömre ad okot hogy mentalitásban a mezőny fölé nőttünk minden mérkőzésen. Nagy gratula a csapatnak – Szép a világ a dobogó tetején! ⚽